Heropening 07.12.2020
Vorige pagina

Team

Contactgegevens
Het GUM is een multidisciplinair team van enthousiaste medewerkers. Elk van hen heeft een eigen expertise (maar wij denken niet in vakjes). We werken nauw samen met elkaar, met andere collega's binnen de UGent en met externe partners.

Marjan Doom

Chantal Dugardin

Freddy Mortier

Intendant Entiteit Academisch Erfgoed & Archief freddy.mortier@ugent.be

Zakelijke werking & Ondersteunende diensten

Willem Dedobbeleer

Zakelijke werking & Uitbating willem.dedobbeleer@ugent.be

Hanne Provoost

Coördinator Vrijwilligerswerking & Groepsboekingen hanne.provoost@ugent.be

Bernadette Lagae

Hoofdmedewerker administratie bernadette.lagae@ugent.be

Leen Eynikel

Onthaalmedewerker leen.eynikel@ugent.be

Marleen De Meyer

Onthaalmedewerker Marleen.DeMeyer@ugent.be

Michiel Moors

Technisch en logistiek medewerker michiel.moors@ugent.be

Danny Van de Steene

Technisch en logistiek medewerker Danny.VandeSteene@ugent.be

Jo Vansteenkiste

Collectie

Kristel Wautier

Coördinator Collectiebeleid kristel.wautier@ugent.be

Patrick Monsieur

Coördinator Conservatie & Restauratie patrick.monsieur@ugent.be

Tom Debruyne

Collectiefotograaf T.Debruyne@ugent.be

Greet Vaderhaegen

Digitalisering, databeheer en collectieregistratie greet.vanderhaegen@ugent.be 09 264 49 32

Publiek

Michaël Marien

Marketing, Communicatie & Interactie michael.marien@ugent.be +32 475 61 97 60

Evelien Willockx

Publieksmedewerker evelien.willockx@ugent.be

Alexander Jonckheere

Productieleider Tentoonstellingen alexander.jonckheere@ugent.be

Annelies Lust

Educatieve werking annelies.lust@ugent.be

Lyvia Diser

Wetenschappelijk medewerker lyvia.diser@ugent.be

Academisch onderzoek & onderwijs

Dominick Verschelde

Collectiebeheerder Zoölogie - Coördinator onderzoek alfa- & gammawetenschappen dominick.verschelde@ugent.be

Paulina van der Zee

Collectiebeheerder Etnografie - Coördinator Onderzoek alfawetenschappen paulina.vanderzee@ugent.be

Plantentuin

Paul Goetghebuer

Plantkundige - Botanische aspecten paul.goetghebuer@ugent.be +32 9 264 50 55

Jan De Langhe

Deskundige - Identificatie, controle en inventarisatie van dendrologische collecties Jan.De.Langhe@pandora.be +32 9 264 50 73

Emily Veltjen

Laborant - DNA-extractie, PCR, sequenering, microsatellieten, alignering Emily.Veltjen@ugent.be

Jel D'Hollander

Tuinier varens - Peperomia, Acanthaceae, Araceae, Gesneriaceae, rotstuin Jel.dhollander@ugent.be +32 9 264 50 74

Ritchy De Kraey

Tuinier - Begonia, carnivoren, bolgewassen, systematische collectie eudicotylen, waterpartijen Ritchy.Dekraey@UGent.be +32 9 264 50 74

Olivier Dubois

Tuinier Orangerie, arboretum, materiaalmeester O.dubois@tiscali.be +32 9 264 50 79

Herbert Evrard

Tuinier - Publiekskassen Herbert.Evrard@UGent.be

Anneke Herman

Tuinier - Kalanchoë, Pelargonium, Hoya, Peperomia, 'planten en mensen' Anneke.Herman@UGent.be +32 9 264 50 79

Marc Libert

Tuinier - Opkweek houtige gewassen en vaste planten, systematische collectie monocotylen marc.libert@ugent.be +32 9 264 50 79

Stephan Vandewalle

Tuinier - Orchideeën en succulenten, mediterrane tuin stephan.vandewalle@UGent.be +32 9 264 50 74

Met steun van

Radio 2 Logo De Standaard Logo