Het GUM is dicht op woensdagen, de Plantentuin is wel open.
Vorige pagina

Team

Contactgegevens
Het GUM is een multidisciplinair team van enthousiaste medewerkers. Elk van hen heeft een eigen expertise (maar wij denken niet in vakjes). We werken nauw samen met elkaar, met andere collega's binnen de UGent en met externe partners.

Marjan Doom

Directeur GUM

Chantal Dugardin

Freddy Mortier

Intendant Entiteit Academisch Erfgoed & Archief freddy.mortier@ugent.be

Zakelijke werking & Ondersteunende diensten

Willem Dedobbeleer

Zakelijke werking & Uitbating willem.dedobbeleer@ugent.be

Hanne Provoost

Coördinator Vrijwilligerswerking & Groepsboekingen hanne.provoost@ugent.be

Bernadette Lagae

Hoofdmedewerker administratie bernadette.lagae@ugent.be

Leen Eynikel

Onthaalmedewerker leen.eynikel@ugent.be

Marleen De Meyer

Onthaalmedewerker Marleen.DeMeyer@ugent.be

Michiel Moors

Technisch en logistiek medewerker michiel.moors@ugent.be

Jo Vansteenkiste

Nico de Kind

Technisch en logistiek medewerker Nico.deKind@UGent.be

Collectie

Kristel Wautier

Coördinator Collectiebeleid kristel.wautier@ugent.be

Patrick Monsieur

Coördinator Conservatie & Restauratie patrick.monsieur@ugent.be

Tom Debruyne

Collectiefotograaf T.Debruyne@ugent.be

Greet Vaderhaegen

Digitalisering, databeheer en collectieregistratie greet.vanderhaegen@ugent.be 09 264 49 32

Hugo DeBlock

Conservator Etnografische Verzamelingen hugo.deblock@ugent.be

Publiek

Michaël Marien

Marketing, Communicatie & Interactie michael.marien@ugent.be

Evelien Willockx

Publieksmedewerker evelien.willockx@ugent.be

Alexander Jonckheere

Productieleider Tentoonstellingen alexander.jonckheere@ugent.be

Annelies Lust

Educatieve werking annelies.lust@ugent.be

Lyvia Diser

Wetenschappelijk medewerker lyvia.diser@ugent.be

Academisch onderzoek & onderwijs

Dominick Verschelde

Collectiebeheerder Zoölogie - Coördinator onderzoek bèta- & gammawetenschappen dominick.verschelde@ugent.be

Plantentuin

Herbert Evrard

Gilles Vanstrydocnk

Jan De Langhe

Deskundige plantidentificatie Jan.de.langhe@ugent.be

Kenneth Bauters

Wetenschappelijk medewerker DISSCO kenneth.bauters@ugent.be

Met steun van

Vlaanderen Verbeelding Werkt Logo De Nationale Loterij Logo De Standaard Logo